הפצת ריח באירועים ואולמות

פרוסנט גאה להציג את בשורת ה "TOTAL DESIGN" - לא עוד עיצוב דו ממדי, מרשים ככל שיהיה, הנוגע רק בחלק מהחושים, אלא עיצוב אווירה טוטאלי המשלב את כל החושים ובראשם חוש הריח בעל היכולת הייחודית להציף תחושות, להעצים רגשות, ליצור זיכרונות ולסחוף את באי האירוע לחוויה בלתי נשכחת ומעוררת התרגשות כמו שלא חוו בעבר באירוע רגיל.
 
דמיינו אירוע מעוצב בעשרות סידורי פרחים אבל בלי טיפת ריח. עצמו עיניים. עכשיו תוסיפו ניחוחות של ורדים, שושן צחור, יסמין, נרקיסים... תפקחו את העיניים שוב. קחו נשימה. חוויה טוטאלית, סוחפת ומרגשת. אירוע בלי ניחוח כמו פרח בלי ריח. בלתי אפשרי!
 
אירוע קונספטואלי בתמיכת הפצת ריח תואם הופך לחוויה טוטאלית, אותנטית, מדויקת, שיוצרת הצפה של תחושות. זהו אירוע מרגש אשר נחקק בזיכרון ויוצר את האפקט והאווירה המושלמים.
 
ריח תומך באולם או בביתן בתערוכה יוצר בולטות, מפתה את המשתתפים לגשת ולהישאר בביתן זמן רב יותר - ככה סוגרים עסקאות. המותג והמוצרים המוצגים יחרטו למשתתפים עמוק בזיכרון. לניחוח יש את הכוח לזה. זה שווה כסף.
 
ריח נכון באולם הכנס ישפיע על המשתתפים ברמת התת המודע - הוא ימריץ אותם, יעורר, ימקד אותם לתוכן שמועבר, יגביר להם את הריכוז וישפר את הזיכרון. המשתתפים יהיו "שבויים" ויופתעו איך הם לא נרדמים כמו תמיד...
 
הפצת ריח בחתונה, שנבחר על ידי הכלה, הוא דבר שלא ניתן להתעלם ממנו. מרגש, ממכר, נחרט בזיכרון. הניחוח נשלח למוזמנים בהזמנות, הם נתקלים בו שוב בקבלת הפנים ובחופה, ברחבת הריקודים מגוונים ומפיצים ריח מעורר, מקפיץ, שעושה שיגעון וביציאה כל אורח מקבל לזיכרון את ניחוח החתונה בבקבוק אישי מפיץ ריח. חתונה כזאת אף אחד לא ישכח.